استاندار قم گفت: برای حل مشکل پروژه فرودگاه جلسات متعددی به ویژه در بحث های حقوقی برگزار کرده‌ایم و خوشبختانه ضمن برطرف شدن موانع مجوزهای قانونی اخذ و طرح در مسیر اجرا قرار گرفته است.

موانع حقوقی فرودگاه قم رفع شده است/احیای 44 واحد صنعتی طی یک سال اخیر

 سیدمحمدتقی شاهچراغی در آئین بهره برداری از طرح های عمرانی شهرداری قم در منطقه پردیسان گفت: خوشبختانه همکاری خوبی در مجموعه مدیران استان به وجود آمده است و این همدلی زمینه ساز پیشرفت و ابادانی استان را فراهم میکند. وی با اشاره به اینکه نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی نیز اهتمام ویژه‌ای به حل مشکلات استان دارند، مطرح کرد: موضوعاتی که به رفاه مردم کمک می‌کند به صورت منظم در سطح استان و بعضا در سطح ملی و وزارت‌خانه‌ها دنبال می‌شود. استاندار قم با بیان اینکه باید از ظرفیت خدمت‌رسانی که ایجاد شده است به بهترین شکل استفاده شود، عنوان کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب در ادامه مسیر انقلاب اسلامی حق توقف و کم‌کاری نداریم. وی با اشاره به اینکه در مسیر خدمت باید به کارهای عقب‌افتاده نگاه کنیم، خاطرنشان کرد: پروژه‌های خوبی در استان آغاز شده است و توانستیم با استفاده از ظرفیت سفر رئیس جمهور به قم بسیاری از کارهای عقب افتاده در استان را پیگیری کنیم. شاهچراغی با اشاره به اینکه فرودگاه قم هیچ مجوز قانونی نداشته و سرمایه گذار صرفا با اعتماد به حرف مسئولین کار ساخت را شروع کرده افزود: برای حل مشکل پروژه فرودگاه جلسات متعددی به ویژه در بحث های حقوقی برگزار کرده‌ایم و خوشبختانه امروز ضمن برطرف شدن موانع مجوزهای قانونی اخذ و طرح در مسیر اجرا قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه طی یک سال گذشته 44 واحد صنعتی احیا شده است، تصریح کرد: وظیفه اصلی ما خدمت‌رسانی به مردم است که باید با قدرت به دنبال تحقق آن باشیم. استاندار قم با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات بافت فرسوده با برگزاری جلسات چندین ساله در سطح ملی درحال پیگیری است، یادآور شد: چند پروژه با اعتباراتی حدود هزار میلیارد تومان در حوزه آب و فاضلاب و زیرساختی داریم. وی با بیان اینکه 60 نقطه حادثه خیز در استان داریم، ابراز کرد: 40 مورد آن رفع و مابقی در حال رفع است. شاهچراغی در پایان تاکید کرد: عقت ماندگی‌های بسیاری در قم داریم که امیدواریم در سایه همت و هم‌دلی آن‌ها را رفع کنیم. پایان پیام/78023

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید